gef Shop
V galerii nabízíme ke koupi/rozebrání/nahlédnutí tyto časopisy a katalogy.  Nabídku budeme brzy rozšiřovat především o časopisy s uměleckou tématikou.


Ve spolupráci s Ateliérem fotografie FUD UJEP jsme pro vás připravili pohledy s tématikou Ústí nad Labem.
15 Kč
Život – Revue Umělecké besedy
Revue pro literaturu, hudbu a výtvarné umění. Vydává umělecká beseda v Praze.
150 Kč
Artikl
Kulturní měsíčník
Se stanoviskem Artikulujeme kulturu. přináší Artikl srozumitelně již osmý rok to výrazné, co by z nemainstreamové kulturní scény České republiky nemělo uniknout. Svému čtenáři předává Artikl informace populárně–edukativní formou skrze všechny dostupné komunikační kanály – tištěný časopis, webový portál, sociální sítě Facebook a Instagram.
Kulturní měsíčník Artikl vydává nezávislé vydavatelství media4free s.r.o., které je výhradním vydavatelstvím časopisu od jeho vzniku, od 1. 1. 2014.
ZDARMA
Urban – Život ve měste 2020 (katalog)
Zin Urban Jungle – život ve městě 2020 vydal časopis Fůd společně se stejnojmennou plakátovou sérií zabývající se problematikou současného urbanismu. Obsahuje rozhovory a kresby významných českých a zahraničních ilustrátorů a grafických designérů jako je Alexander Medel Calderón, Karla Gondeková a Michael Dolejš, Thomas Hedger, Ed Cheverton, Jindřich Janíček, Tomáš Javůrek, Marlene Krause, Patrick Kyle, Nikola Logosová, Barbora Müllerová, Martina Paukova, Eric Reh, Jack Snelling, Paul Waak a Yeye Weller.
Cena: 150 Kč
Holky, tady máte hard (katalog)
Feminismus a gender v současné ilustraci
Cena: 150 Kč
Vyšel společně se stejnojmennou plakátovou sérií a obsahuje rozhovory s jedenácti českými i zahraničními ilustrátory, kteří se ve své práci vypořádávají s otázkami feminismu, genderu a LGBTQ. Najdete tu kresby i názory Anny Dey Djuraas, Els Dillen, Valentine Gallardo, Idy Neverdahl, Marie Novotné, Nikolase Petrlíka, Justine Sarlat, Morgane Somville, Pauline Spira a Barbory Tögel a úvodní slovo k tématu od Barbory Müllerové. Vyšlo dvojjazyčně, v češtině a angličtině.
Fůd
Časopis
Vydává Barbora Müllerová, Veronika Homolová a Barbora Tögel pod záštitou Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
Cena: 300 Kč
Tektonika paměti
Lucie Machová, Terezie Petišková, Anna Vartecká, eds.
Katalog k výstavě, 2015
250 Kč

Lola
Martin Kuriš
Katalog k výstavě, 2014
200 Kč
Sociální design – Umění společenské zodpovědnosti
Michal Koleček, Zdena Kolečková (eds.)
Katalog k výstavě, 2014